Boluspor'un zayıf karnı

Boluspor'un zayıf karnı

Ligin 6. haftası oynanırken Boluspor’un zayıf karnı olarak savunma dikkat çekiyor.

19.10.2014

Haber: Hasan Arslan

 

Sezona kısıtlı bir kadroyla giren Boluspor’da defansın göbeği alarm veriyor. Reha Erginer’in kafasında savunmanın göbeğinde Serkan Yalçın ve Rekho olmasına rağmen iki futbolcunun sık sık sakatlanması teknik heyeti kara kara düşündürüyor. 

 

ALTERNATİF YOK

 

Sezon başında savunmanın göbeğine Rekho ve Serkan Yalçın’ı transfer eden Boluspor kiralık gönderdiği Mehmetcan Işık’ı da kadrosuna dahil etmişti. Savunmanın sağında ve göbeğinde oynayabilen Mehmet Kuruoğlu ise diğer bir alternatif olarak göze batıyor. Giorgi’nin sakatlanmasıyla savunmanın göbeğinde Serkan Yalçın ve Mehmet Kuruoğlu’nun oynaması beklenirken olası kart ve sakatlık durumunda genç futbolcu Mehmetcan Işık’a görev sırası gelecek. Reha Erginer ve ekibinin bu bölgeye nasıl bir çözüm yolu getireceği merak konusu. Uzun soluklu lig maratonunda bu mevkinin Boluspor’un başını ağırtacağa  benziyor. Devre arasında Boluspor’un transferde bu mevkiye ağırlık vereceğine kesin gözüyle bakılıyor. 

Haberin Fotoğrafları

Murat ERMİŞ

Murat ERMİŞ
2014-10-20 10:39:49

HABER İÇERİĞİNE TAMOLARAK KATILMAK KOLAY DEĞİL. HEMEN DEFANS VEYA ŞU-BU DEMEMEK LÂZIM...! BENDE DİYORUMKİ; MEVCUT OYUNCULAR TAKIMIN NÜVESİNE UYGUN.. FAKAT ASIL MESELE ORTA SAHA...:..! ORTA SAHA BİR TAKIMIN DEFANSININ YARISI, FORVETİNİN DE YARISIDIR. ONUN İÇİN İLGİLİLER VE YETKİLİLER TOPU KARŞILAYACAK-KESECEK VEDE FORVETE ADAM GİBİ TOP ATACAK BİR EKİP OLUŞTURMALI. KISACASI ORTASAHAYA BİR VEYA İKİ OYUNCU.! ONDAN SONRA HAMURU OLUŞTURMAK TEKNİK EKİBİN İŞİ.

Bu Habere Yorum Yap

Güvenlik Kodu 3LQA9