“Boluspor’un hep yüksek hedefleri olur

 “Boluspor’un hep yüksek hedefleri olur

Kırmızı beyazlılar, teknik direktör Giray Bulak ile 1 yıllık sözleşme imzaladı.

04.07.2019

Boluspor’da ve Bolu’da olmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Boluspor’un yeni teknik direktörü Giray Bulak ise, “Başkanımıza sabırlarından ötürü teşekkür ediyorum. 8 yıllık sabır ve müthiş bir zamanlama. En azından sezon başı kamp için geldiğim bir kent Bolu, insanı, çevresi olarak öyle. Kulüp yapısı, başkan, yönetimi her zaman değer görmüş. Bu da bizim mutlaka avantajımız olacak.

Bu işi kulüp üzerinde yaşatacağız. 3 yardımcı arkadaşım var. Bu süreklilik bizi inşallah kulüp yapısı oluşturma ve geliştirmeye katı sunar. Bolu’da, Boluspor’da olmaktan çok mutluyum. Şartların olgunlaşması için bazı sebepler vardı. Antrenörlerin belli bir prensipleri vardır. Bunları uygulayacağız. Bunu hep beraber yapacağız. Tek kanatlı melekler gibi birbirimize tutunup uçacağız” şeklinde konuştu.

“YETİŞTİREN GELİŞEN VE ONLARLA BERABER HEDEF YAKALAYAN BİR KULÜP OLACAĞIZ”

Yeni sezona ilişkin açıklamalarda da bulunan Giray Bulak, “Boluspor’un hep yüksek hedefleri olur. Bu lig çok önemli bir lig. Bu lig olmadan Süper Lig’e çıkamıyorsunuz. Bu ligde olmak için Samsunspor’un, Sakaryaspor’un, Sarıyerspor gibi büyükşehir kulüplerin harcadığı enerjiyi biliyorsunuz. 30 bin kişiye oynamalarına rağmen, 50 veya 60 milyonluk bütçelere rağmen bu ligi yakalayamıyorlar. Bir de bu ligin değerini bilmeyen takımlar var. Onlara da benim çalıştığım geçen seneki kulübüm örnek. Bu ligin çok önemli olduğunu bilmek lazım. Bu ligde olursanız Süper Lig’e çıkarsınız. O yüzden bu ligde ayaklarınızı yere sağlam basmanız lazım. Kulüplerin dalgalanma içinde olduğunu biliyoruz. Yetiştiren gelişen ve onlarla beraber hedef yakalayan bir kulüp olacağız. Hiçbir zaman kendimize bir hedef koymayız. Zaman içinde inşallah bazı yerler yakalayabiliriz. Şu an bu ligin çok bilinen, anılan ve takdir edilen kulübü olmak istiyoruz” dedi.

Bu Habere Yorum Yap

Güvenlik Kodu TCYFR