Büyük Başarı

Büyük Başarı

Bolu şampiyonu olarak guruplara giden U-13 takımımız gurubu lider bitirerek Türkiye Şampiyonasına katılacak 20 takım arasına girmeyi başardı.

15.06.2017

Düzce’de oynanan maçlarda kendi gurubunda lider olan Boluspor U-13 takımı, diğer gurubun lideri Kayaşehirsporla Çarşamba günü 18.30’da finalde karşılaştı. Maça iyi başlayan Boluspor U-13 takımı bir ara oyundan düşünce kalesinde ilk golü gördü 0-1. yediği gol sonrası toparlanan U-13 Boluspor, Yiğit ile ilk golü atarak durumu 1-1 yaptı. İlk yarı bu skorla tamamlandı. İkinci yarı başlar başlamaz Boluspor kalesinde bir gol daha görerek 2-1 geriye düştü. Yediği gol ile kendine gelen Boluspor U-13 takımı, Okan ile beraberliği sağladı, 2-2. beraberlikten sonra ataklarını sıklaştıran, rakibi üzerinde baskı kuran Boluspor U-13 takımı Yiğit ile öne geçti 3-2. bu golle rahatlayan Boluspor U-13 takımı daha fazla atak yapmaya başladı. Rakip kalesindeki baskısı Ozan’ın ayağından bulduğu golle skoru ilan etti, 4-2.

 

Guruptan çıkan Boluspor Türkiye genelinde ilk 20 takım arasına kalmayı başardı. Bundan sonra 4 takımlı 5 gurup olarak yapılacak elemelerle, şampiyon belli olacak. Guruptan lider olarak çıkan ve Türkiye’de ilk 20 takım arasına katılan Boluspor U-13 takımını kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

 

Barış GÜZELTÜRK

Bu Habere Yorum Yap

Güvenlik Kodu YFY6Q