Boluspor Basketbol Takımından dev galibiyet

Boluspor Basketbol Takımından dev galibiyet

TB3L F Grubunda mücadele eden Boluspor Basketbol Takımı evinde grup lideri Melikşah Üniversitesini ağırladı. Son saniyelere kadar heyecanın sürdüğü karşılaşmayı Boluspor Basketbol Takımı 73-72 kazanarak lider Melikşah Üniversitesine ağır bir darbe vurdu.

30.11.-0001
 
 
TB3L F Grubunda location_id alan temsilcimiz Boluspor evinde ağırladığı Melikşah Üniversitesini 73-72 mağlup ederek play off’lar öncesi önemli bir avantaj elde etti. Karşılaşmaya hızlı başlayan taraf misafir Melikşah Üniversitesi oldu. Maçta bir ara farkı 15 sayıya kadar çıkartan Kayseri temsilcisi uzun süre skor avantajını elinde tuttu. Maçın 3 periyotuna gelindiğinde Boluspor Basketbol Takımı müthiş bir toparlanma göstererek farkı 2 sayıya kadar indirmeyi başardı. Son periyotta farkı tekrar 6 sayıya kadar çıkartan Melikşah Üniversitesi Boluspor taraftarının yoğun baskısı sonucu oyundan düştü. Kırmızı beyazlı takımımız Mehmet Şen ve Ramazan Öksüz’ün olağanüstü basketleri ile 6 sayı geriden gelerek öne geçmeyi başardı. Son saniyelere kadar süren savaşı Atalay Germen’in öğrencileri 73-72 kazanarak taraftara güzel bir gün yaşattı.
 
Karşılaşmaya ilgi yoğundu!
 
Boluspor Basketbol Takımının zorlu maçında tribünleri hınca hınç dolduran taraftarlar maç boyunca verdikleri destek ile galibiyette önemli rol aldılar. Karşılaşmayı takip edenler arasında Boluspor Kulübü Başkanı Savaş Abak’ta location_id alırken çok sayıda yönetici Boluspor Basketbol Takımını yalnız bırakmadı. Aynı zamanda Boluspor’lu Çağrı Yarkın, İlyas Yılmazer, Alp Ergin ve Teknik Direktör Yılmaz Özen’de dev adamlara destek vermek için tribünde location_id aldılar.

burak

burak
0000-00-00 00:00:00

puan durumunu gösterebilirmisiniz acaba ?

Bu Habere Yorum Yap

Güvenlik Kodu OAI6W