BOLU SULTANLAR LİGİNİNE EV SAHİPLİĞİ YAPTI

BOLU SULTANLAR LİGİNİNE EV SAHİPLİĞİ YAPTI

Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından Bolu’da düzenlenen TVF Kadınlar 1. Ligi Final Etabı sona erdi.

17.04.2023

Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından Bolu’da düzenlenen TVF Kadınlar 1. Ligi Final Etabı sona erdi. Karşılaşmaları, TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu ve TVF Genel Sekreteri Av. Nihal İşçi tribünden takip etti. Bolu Karaçayır Spor Salonunda oynanan maçları bir çok ilden yüzlerce sporsever de takip etmek için ilimize geldi.

TVF Kadınlar 1. Ligi Final Etabı karşılaşmaları sonunda puan cetvelini ilk iki (2) sırada tamamlayan Beşiktaş Ceylan ve Karayolları takımları, 2023-2024 voleybol sezonunda Misli.com Sultanlar Ligi’nde mücadele etme hakkı kazandı.

Karşılaşmaların ardından yapılan madalya ve kupa töreninde TVF Kadınlar 1. Ligi Final Etabı’nı şampiyonlukla tamamlayan Beşiktaş Ceylan takımına madalyalarını Bolu Gençlik ve Spor İl Müdürü Emrullah Güler, kupasını Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ takdim etti.

TVF Kadınlar 1. Ligi Final Etabı’nı ikinci olarak tamamlayan Karayolları takımına madalyalarını Türkiye Voleybol Federasyonu Gene Sekreteri Av. Nihal İşçi, kupasını Türkiye Voleybol Federasyonu Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu takdim etti.

Bu Habere Yorum Yap

Güvenlik Kodu S4DNC