BOLU BELEDİYESPOR ATLETİZM TAKIMI FİNALDE

BOLU BELEDİYESPOR ATLETİZM TAKIMI FİNALDE

Trabzon’da 18-19 Temmuz 2017 tarihleri arasında yapılan Kulüplerarası 1. Lig yarışmalarına Bolu Belediyespor Atletizm Takımımız, rakipleriyle birebir mücadele etti. Bayan ve Erkek takımımız yarışmalarda elde ettiği derecelerle ilimizi ve kulübümüzü en iyi şekilde temsil etti.

28.07.2017

Kulüplerarası 1. Lig yarışmaları 18-19 Temmuz 2017 tarihleri arasında Trabzon’da yapıldı. İlimizi ve kulübümüzü temsilen katılan Bolu Belediyespor Atletizm Takımımız, rakipleri ile kıyasıya mücadele etti ve adını Ağustos ayında yapılacak olan Finallere yazdırdı.

BOLU TARİHİNDE İLK KEZ…

Yarışmalarla ilgili Bolu Belediyespor Atletizm Antrenörü Özlem Yavuz Süzek, yaptığı açıklamada, “Erkeklerde 16, Bayanlarda 9 Takımın katıldığı yarışmada Bolu Belediyespor Kulübü Atletizm Takımımız erkekler ve bayanlarda 4. olarak finallere kaldı. Bolu tarihinde ilk kez Büyüklerde Takım çıkararak finallere kalma başarısı gösterildi. 12-13 Ağustos Aydın’da küçük değişiklikler yaparak ve çalışmalarımızı arttırarak finalden kupayla dönmeyi hedefliyoruz. Bize inanarak her zaman desteğini esirgemeyen ve tüm imkânları sağlayan Bolu Belediyespor Kulüp Başkanımız Engin Alemdar’a ve Amatör Şubeler Sorumlusu Erdem Yılmaz’a çok teşekkür ediyoruz” dedi. 

Bu Habere Yorum Yap

Güvenlik Kodu BOZNV