Bizim için önemli bir maç

 Bizim için önemli bir maç

Antrenman öncesi düzenlenen basın toplantısında konuşan teknik direktör Erginer, deplasmanda oynayacakları maçın çok önemli olduğunu söyledi.

28.10.2021

Manisaspor'un 3 teknik direktör değiştirdiğini, sıkıntılı bir süreç yaşadığını ifade eden Erginer, "Manisaspor, kadro derinliği bakımından bulunduğu yerin takımı değil. Oynadıkları futbol, aldıkları skordan daha iyi. İyi futbol oynuyorlar ama onlar da skora yansıtamıyorlar. İki takım için de zor karşılaşma olacak. Bizim için önemli bir maç, kazanarak oradan dönmek istiyoruz." şeklinde konuştu.

Erginer, ligdeki takımların puan aralıklarının çok yakın olduğuna dikkati çekerek, "Üç dört hafta sonra ligin daha net bir hal alacağını düşünüyorum. Alt, üst ve orta tarafın biraz daha netleşeceğini düşünüyorum." dedi.

Bu sezonun geçmiş sezonlardan daha zor olduğunu vurgulayan Erginer, şöyle konuştu:

"Herkesin herkesi içeride ya da dışarıda yenebildiği, sürpriz sonuçların fazlasıyla alındığı bir lig. Onun için bu skorlar bence devam edecek. Sıralamalar da suni, bu şekilde devam edecek. İlk yarı bitene kadar ligin şekilleneceğini düşünüyorum. Takımlar, hedeflerini ilk yarının bitimine göre belirleyecekler, hedefleri ona göre revize edecekler."

bolulu

bolulu
2021-10-29 16:58:41

önemli maç dediyse yandığımızın resmidir

Bu Habere Yorum Yap

Güvenlik Kodu DVJFS