Başkandan Bir Gün Arayla İki Farklı Açıklama

Başkandan Bir Gün Arayla İki Farklı Açıklama

Boluspor Başkanı Necip Çarıkçıdan bir hafta arayla transferler konusunda iki farklı açıklama geldi.

08.06.2017

Futbolumuz.com Haber

 

Boluspor Başkanı Necip Çarıkçıdan bir hafta arayla transferler konusunda iki farklı açıklama geldi.

 

Birinde 4-5 transfer ve yabancı oyuncu almayacağız. Diğerinde ise 8-9 transfer yapacağız 2si yabancı olacak açıklamaları camiada kafaları karışırdı. Kaç transfer yapılacak?

 

İşte sırasıyla ilk 31.05.2017 tarihindeki açıklaması;

 

Boluspor Kulübü Başkanı Necip Çarıkçı, gelecek sezona yönelik transfer çalışmaları kapsamında "5 ya da 6 oyuncu alınması konusunda teknik heyetle anlaştıklarını" söyledi.

 

Necip Çarıkçı, yaptığı açıklamada, "Gelecek sezon şampiyonluk için başta protokol olmak üzere herkesin kulübe destek olması gerektiğini, aksi durumda başarının gelmediğini belirtti. "Şu an eskiyi unuttuk ve dimdik ayaktayız." diyen Çarıkçı, "Taraftarımız bu konuda rahat olsun. Yeni sezonda ilk 2 için ne yapmamız gerekiyorsa onu yapacağız." dedi. 

 

"Ellerinde oturmuş bir kadronun olduğunu" ifade eden başkan Çarıkçı, şunları kaydetti: "Teknik heyetle, 5 ya da 6 futbolcunun transfer edilmesi konusunda anlaştık. Bu transferlerin direkt oynayacak futbolcu olması gerekiyor. Ara transfer yapmadan sezon başında gerçekleştireceğiz. Yeni sezonda daha kuvvetli bir Boluspor izlettirmek istiyoruz. Play-off'lara kalmadan Boluspor u ilk 2'den Süper Lig'e çıkarmamız gerek." dedi.

 

İşte diğer 7 Haziran 2017 tarihli açıklama; 

 

Boluspor Kulübü Başkanı Necip Çarıkçı, "Yeni sezon öncesi kamp dönemi gelmeden transfer çalışmalarını bitirmek istediklerini" söyledi.

 

Çarıkçı, yaptığı açıklamada, 2016-2017 sezonunu iyi bir şekilde bitirdiklerini, yeni sezon için de hazırlıklara başladıklarını belirtti. Takımı güçlendirmek için transfer konusunda oluşturdukları komitenin çalışmalarını sürdürdüğünü aktaran Çarıkçı, "Görüşmelerimiz iyi bir şekilde başladı. Prensipte anlaştığımız oyuncular var. Transfer dosyasını 15 ya da 20 gün içerisinde bitirmek istiyoruz." diye konuştu.

 

Yurt içinde ve yurt dışında takip ettikleri oyuncular olduğunu vurgulayan Çarıkçı, "Yabancı iki oyuncu ile görüşmelerimiz devam ediyor. Yerli de 7 futbolcu ile görüşüyoruz. İmza tarihinin 17 Haziran olması nedeniyle imza attıramıyoruz. Transfer çalışmalarımız bu şekilde devam ediyor. İç transfer konusunda birçok oyuncunun sözleşmesi devam ediyor. Kampa girmeden önce transferi bitirmek istiyoruz." ifadelerini kullandı.

 

Çarıkçı, takımın 28 Haziran'da Bolu'da kampa gireceğini de sözlerine ekledi.

 

Açıklamalar böyle karar sizin.

Bu Habere Yorum Yap

Güvenlik Kodu HNIRL