BAL LİGİNDE BOLU'YU HANGİ TAKIM TEMSİL EDECEK?

BAL LİGİNDE BOLU'YU HANGİ TAKIM TEMSİL EDECEK?

Bolu’yu yeni sezonda Bölgesel Amatör Ligde temsil edecek olan takım hafta sonunda oynanacak olan takım Geredespor ile Göynük Belediyespor maçı sonrası belli olacak.

24.04.2019

Bolu’yu yeni sezonda Bölgesel Amatör Ligde temsil edecek olan takım hafta sonunda oynanacak olan takım Geredespor ile Göynük Belediyespor maçı sonrası belli olacak.

Amatör Ligde baraj maçı öncesi son maçlar önceki gün oynandı. Göynük Belediyespor’un hükmen galibiyetle kapattığı haftada Geredespor, E.İ.Kızıkspor’u 4-0 yenerek ligi rakibiyle aynı puanda tamamladı. Böylece Geredespor baraj maçında Göynük Belediyespor ile rakip oldu.

SOĞUK CEHENNEM GRUBUNDAN MAÇA ÇAĞRI

Geredespor’un her maçında desteğini esirgemeyen soğuk cehennem taraftar grubu bu önemli karşılaşma için çağrıda bulunarak “Takımımızı yalnız bırakmayarak destek olalım, bu önemli karşılaşma için Pazar günü saat 12.00 dan itibaren Cumhuriyet Meydanı’ndan ücretsiz araç kaldırılacaktır, tüm Geredespor severleri takımımıza destek için Bolu’ya bekliyoruz” ifadelerine yer verildi.

GEREDESPOR’UN BARAJ MAÇI BOLU ATATÜRK STADI’NDA

Yeniçağaspor’un küme düşmesi sonrası ilimizi 2019-2020 sezonunda Bölgesel Amatör Ligde temsil edecek olan takım 28 Nisan 2019 Pazar günü saat 14.00’te Bolu Atatürk Stadyumu’nda oynanacak olan maçtan sonra belli olacak.

www.geredemedyatakip.com.tr

Bu Habere Yorum Yap

Güvenlik Kodu IAHHU