Amatör'de play-off heyecanı

Amatör'de play-off heyecanı

Amatörde play-off heyecanı sürerken Mudurnuspor, Özel İdare Köroğlu maçı nefesleri kesti. Maçta gol sesi çıkmazken Özel İdare Köroğlu liderliğini korudu. Kızıkspor ile Yeniçağaspor maçından da gol olmayınca bu hafta sıralama değişmedi.

30.11.-0001

Dev maçta gol sesi çıkmadı

Amatörde play off heyecanı kaldığı location_idden devam ediyor.Bu hafta Bolu Amatör ligin en iyi iki takımın karşı karşıya geldiği maçta gol sesi çıkmadı.Mudurnuspor ile Özel İdare Köroğlu’nun karşılaştığı maçta kontrollü futbol ön plana çıktı.Mudurnuspor’un yoğun ataklarına sahne olan maçta Özel İdare’nin savunmasını geçmeyi başaramayınca iki haftada 4 puan kaybettiler.Geçen hafta Kızıkspor ile 0-0 berabere kalan Mudurnuspor haftaya Yeniçağ ile karşılaşacak.Özel İdare Köroğlu ise iki haftada topladığı 4 puan’la Mudurnu ile arasındaki puan farkını 2’ye çıkardı.Özel İdare haftaya Kızıkspor ile karşılacak.
 
Kızık fırsat tepti
Kızıkspor, Yeniçağaspor ile karşılaşırken Mudurnuspor ile puanları eşitleme adına fırsat tepti. Maç boyunca iki ekipte eline geçen fırsatları değerlendiremeyince sahadan 1'er puanla ayrıldı. İki ekibin sıralamada ki location_idi değişmedi.  

Bu Habere Yorum Yap

Güvenlik Kodu QX3WZ