4, 5, 6 ve 7. hafta programı açıklandı

4, 5, 6 ve 7. hafta programı açıklandı

PTT 1. Lig'in 4, 5, 6 ve 7. haftasında oynanacak karşılaşmaların programı açıklandı. Program detayları için aşağıdaki linki tıklayınız.

18.09.2014

 

 

4. HAFTA

27.09.2014 Cumartesi

DENİZLİSPOR

OSMANLISPOR FK

DENİZLİ ATATÜRK

14:00

ADANASPOR A.Ş.

MANİSASPOR

5 OCAK FATİH TERİM

19:00

28.09.2014 Pazar

BOLUSPOR

ADANA DEMİRSPOR

BOLU ATATÜRK

14:00

GİRESUNSPOR

ALTINORDU A.Ş.

GİRESUN ATATÜRK

16:00

ANTALYASPOR A.Ş.

GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ STADI

18:30

KAYSERİSPOR

SAMSUNSPOR

BÜYÜKŞEHİR BLD. KADİR HAS

18:30

ALBİMO ALANYASPOR

BUCASPOR

ALANYA OBA STADI

19:00

29.09.2014 Pazartesi

ELAZIĞSPOR

ORDUSPOR

ELAZIĞ ATATÜRK

19:00

KARŞIYAKA

Ş.URFASPOR

YENİ BUCA STADI

19:30

 

 

 

 

 

5. HAFTA

03.10.2014 Cuma

DENİZLİSPOR

GİRESUNSPOR

DENİZLİ ATATÜRK

19:30

04.10.2014 Cumartesi

ALTINORDU A.Ş.

ALBİMO ALANYASPOR

MANİSA 19 MAYIS

14:00

GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR

ELAZIĞSPOR

KAMİL OCAK

19:00

05.10.2014 Pazar

BUCASPOR

BOLUSPOR

YENİ BUCA STADI

14:00

SAMSUNSPOR

ADANASPOR A.Ş.

SAMSUN 19 MAYIS

16:00

MANİSASPOR

ANTALYASPOR A.Ş.

MANİSA 19 MAYIS

16:00

ORDUSPOR

KARŞIYAKA

19 EYLÜL

16:00

OSMANLISPOR FK

Ş.URFASPOR

YENİKENT ASAŞ

18:30

ADANA DEMİRSPOR

KAYSERİSPOR

5 OCAK FATİH TERİM

19:00

 

 

 

 

 

 

6. HAFTA

18.10.2014 Cumartesi

Ş.URFASPOR

ORDUSPOR

 

14:00

ANTALYASPOR A.Ş.

SAMSUNSPOR

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ STADI

16:00

19.10.2014 Pazar

KAYSERİSPOR

BUCASPOR

BÜYÜKŞEHİR BLD. KADİR HAS

14:00

BOLUSPOR

ALTINORDU A.Ş.

BOLU ATATÜRK

14:00

ELAZIĞSPOR

MANİSASPOR

ELAZIĞ ATATÜRK

15:00

KARŞIYAKA

GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR

YENİ BUCA STADI

17:00

ALBİMO ALANYASPOR

DENİZLİSPOR

ALANYA OBA STADI

18:30

ADANASPOR A.Ş.

ADANA DEMİRSPOR

5 OCAK FATİH TERİM

18:30

20.10.2014 Pazartesi

GİRESUNSPOR

OSMANLISPOR FK

GİRESUN ATATÜRK

19:30

 

 

 

NOT: ŞANLIURFASPOR – ORDUSPOR MÜSABAKASININ OYNANACAĞI STAT DAHA SONRA AÇIKLANACAKTIR.

 

 

 

 

7. HAFTA

24.10.2014 Cuma

GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR

Ş.URFASPOR

KAMİL OCAK

19:30

ADANA DEMİRSPOR

ANTALYASPOR A.Ş.

5 OCAK FATİH TERİM

19:00

25.10.2014 Cumartesi

BUCASPOR

ADANASPOR A.Ş.

YENİ BUCA STADI

14:00

DENİZLİSPOR

BOLUSPOR

DENİZLİ ATATÜRK

16:00

GİRESUNSPOR

ALBİMO ALANYASPOR

GİRESUN ATATÜRK

16:00

MANİSASPOR

KARŞIYAKA

MANİSA 19 MAYIS

18:30

26.10.2014 Pazar

OSMANLISPOR FK

ORDUSPOR

YENİKENT ASAŞ

14:00

ALTINORDU A.Ş.

KAYSERİSPOR

MANİSA 19 MAYIS

16:00

SAMSUNSPOR

ELAZIĞSPOR

SAMSUN 19 MAYIS

18:30

 

 

 

Bu Habere Yorum Yap

Güvenlik Kodu YKGRU