2 Cumartesi 1 Cuma

2 Cumartesi 1 Cuma

TFF 1. Lig’de ilk 3 haftanın maç programı belli oldu. Boluspor ilk maçını 17 Ağustos Cumartesi günü saat 21.45’te Osmanlıspor ile deplasmanda oynayacak.

04.08.2019

TFF 1. Lig’de 2019-2020 sezonunun ilk 3 hafta maç programı belli oldu.  Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre, sezon 16 Ağustos Cuma günü Giresunspor ile Menemenspor arasında oynanacak karşılaşma ile başlayacak.

TFF 1. Lig’de ilk 3 haftanın maç programı:

1.HAFTA

16 Ağustos Cuma

20.00 Giresunspor-Menemenspor (Giresun Atatürk)

17 Ağustos Cumartesi

19.15 Fatih Karagümrük-Bursaspor (Stat belli değil)

21.45 Adana Demirspor-Balıkesirspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

21.45 Osmanlıspor-Boluspor (Osmanlı)

18 Ağustos Pazar

16.30 Hatayspor-Altınordu (Stat belli değil)

19.15 Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor-İstanbulspor (Erzurum Kazım Karabekir)

21.45 Altay-Ümraniyespor (Stat belli değil)

21.45 Akhisarspor-Adanaspor (Spor Toto Akhisar)

19 Ağustos Pazartesi

20.00 Eskişehirspor-Keçiörengücü (Yeni Eskişehir)

 

 2.HAFTA

23 Ağustos Cuma

20.00 Boluspor-Adana Demirspor (Bolu Atatürk)

24 Ağustos Cumartesi

16.30 Keçiörengücü-Osmanlıspor (Stat belli değil)

21.45 Balıkesirspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Balıkesir Atatürk)

21.45 Altınordu-Fatih Karagümrük (Bornova Aziz Kocaoğlu)

25 Ağustos Pazar

17.00 Ümraniyespor-Giresunspor (Ümraniye Belediyesi Şehir)

19.15 Menemenspor-Hatayspor (Stat belli değil)

21.45 Bursaspor-Akhisarspor (Bursa Büyükşehir Belediye)

21.45 Adanaspor-Eskişehirspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

26 Ağustos Pazartesi

20.00 İstanbulspor-Altay (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

 

3.HAFTA

30 Ağustos Cuma

20.00 Osmanlıspor-Adanaspor (Osmanlı)

31 Ağustos Cumartesi

17.00 Ümraniyespor-İstanbulspor (Ümraniye Belediyesi Şehir)

19.15 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Boluspor (Erzurum Kazım Karabekir)

21.45 Altay-Balıkesirspor (Stat belli değil)

21.45 Akhisarspor-Altınordu (Spor Toto Akhisar)

1 Eylül Pazar

19.15 Giresunspor-Hatayspor (Giresun Atatürk)

19.15 Fatih Karagümrük-Menemenspor (Stat belli değil)

21.45 Eskişehirspor-Bursaspor (Yeni Eskişehir)

21.45 Adana Demirspor-Keçiörengücü (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

 

Bu Habere Yorum Yap

Güvenlik Kodu TECJH